دانلود تو مووی

مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با کیفیت عالی ۴K

8 ژانویه 2023

دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر World Cup 2022 Opening Ceremony

مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ با کیفیت ۴K Ultra HD

دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی 2022 قطر World Cup 2022 Opening Ceremony

مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در روز یکشنبه ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در ورزشگاه البیت در الخور و قبل از بازی افتتاحیه مسابقات بین میزبان، قطر و اکوادور برگزار شد. این مراسم شامل اجرای خواننده کره جنوبی و عضو گروه بی‌تی‌اس BTS، جونگ‌کوک بود رابی ویلیامز خواننده انگلیسی که بخشی از مراسم افتتاحیه دوره قبلی بود، قرار بود به عنوان مجری بازگردد. شکیرا خواننده کلمبیایی در ابتدا قرار بود اجرا کند، اما کناره‌گیری کرد. خواننده انگلیسی، دوآ لیپا نیز در ابتدا گزارش شده بود که بخشی از این مراسم است. با این حال، او دخالت خود را «در هر گونه مذاکره ای برای اجرا» انکار کرد، و از قطر در مورد نقض حقوق بشر که منتهی به جام جهانی شد، انتقاد کرد. در این مسابقات تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم های انگلیس، آمریکا و ولز در مرحله مقدماتی به رقابت می پردازد.

مراسم ۳۰ دقیقه ای افتتاحیه مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را هم اکنون میتوانید با بالاترین کیفیت ۴K Ultra HD از سایت دانلود تو مووی دانلود و تماشا کنید.

 

[دانلود کیفیت ۴K UHD با حجم 3.93 گیگابایت]

[دانلود کیفیت ۱۰۸۰p با حجم 805 مگابایت]

[دانلود کیفیت ۷۲۰p با حجم 412 مگابایت]

[دانلود کیفیت ۴۸۰p با حجم 207 مگابایت]

مراسم افتتاحیه جام جهانی قطر 2022

 

(پخش زنده مسابقات ورزشی)

پخش آنلاین

درباره مسابقات:
مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ (FIFA World Cup 2022 Opening Ceremony) که به عنوان مراسم بیست‌ودومین دوره جام جهانی فوتبال است، از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۹ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار شد. جام جهانی فوتبال، مسابقات قهرمانی فوتبال مردان است که هر چهار سال یک بار توسط تیم‌های ملی اتحادیه‌های عضو فیفا برگزار می‌شود. این اولین جام جهانی خواهد بود که کشوری از جهان عرب آن را میزبانی می‌کند و همچنین پس از جام جهانی ۲۰۰۲، این دومین باری است که جام جهانی در آسیا برگزار می‌شود. ین تورنمنت آخرین دوره از مسابقات خواهد بود که ۳۲ تیم در آن شرکت می‌کنند و برای جام جهانی ۲۰۲۶ و پس از آن، حضور ۴۸ تیم برنامه‌ریزی شده‌است. با توجه به گرمای شدید قطر در تابستان، این جام جهانی از اواخر نوامبر تا اواسط دسامبر برگزار می‌شود و اولین دوره از این رقابت‌ها است که در ماه می، ژوئن یا ژوئیه برگزار نمی‌شود.

بت اسپات