دانلود تو مووی

عکس جالب از دوران جوانی حامد کمیلی!

26 جولای 2023

عکس جالب از دوران جوانی حامد کمیلی + بیوگرافی

متولد ۱۴ تیر ۱۳۶۱ در اصفهان و دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی

عکس جوانی حامد کمیلی

سید حامد کمیلی متولد ۱۴ تیر ۶۱ در اصفهان بازیگر جوان ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی، کاردانی کامپیوتر و دارای ۱۰ سال فعالیت تئاتر می‌باشد.

عکس جوانی حامد کمیلی

زندگی
سید حامد کمیلی کارش را با تئاتر در اصفهان شروع کرد و آن را در تهران ادامه داد. در رشته تئاتر از شاگردان فریدون خسروی و گلاب آدینه بوده‌است. او برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر ازجشنواره تئاتر فجر می‌باشد، که جایزه اش را از دست علی نصیریان دریافت نموده‌است. کمیلی پیانو و تار نیز می‌نوازد. اطرافیانش از او به عنوان انسانی پاک، ساده و صمیمی یاد می‌کنند. در زمینهٔ روانشناسی مطالعات زیادی دارد. بسکتبال هم بازی می‌کند. از خوانندگان کلاسیک ایرانی به شهرام ناظری و به موسیقی الکترونیک Loveech علاقه مند است. از بازیگران خارجی آل پاچینو، شون پن و از بازیگران ایرانی علی نصیریان و پرویز پرستویی و رضا کیانیان را دوست دارد، وی می‌گوید: حامد بهداد در زندگی هنری او تاثیر فراوانی داشته و امیدوار است که بتواند با توجه با تاثیراتی که از او می‌گیرد در بازیگری سینما به شیوه‌ای اختصاصی و تازه دست یابد. بازی او در فیلم «پایان​نامه» که در آنچه که برخی آن را تحریف وقایع انتخابات 88 می نامند، مورد انتقاد طیفی از جامعه​ی ایرانی قرار گرفت.

اجلاس جهانی مدیریت
– افتخار سه سال سابقه حضور در کنار دکتر وین دایر (Win Dayer)
– دارای مدرک تخصصی سخنرانی از (BFT CALEG)
– مدیر عامل شرکت بین المللی Garno در ایران
– مدیر فروش و تبلیغات کارخانه Bissini در ایران
– تکنیک ها و اصول کاربردی موفقیت فردی
– مدیریت و نشاط برخورد در شرایط بحرانی (مدیریت بحران)
– تحلیل و بررسی و سیستم و روشهای موفقیت
– برترین های دنیا (اقتصاد-فروش)

.

عذرخواهی حامد کمیلی
حامد کمیلی در دی ماه ۹۰، در برنامه هفت با مجری گری فریدون جیرانی به گفت و گو نشست. کمیلی در بخش پایانی این مصاحبه گفت: الآن فرصتی هست که من از مردم عذرخواهی بکنم چون فیلم هایی از من دیدند که از من انتظار نداشتند. در یک سال اخیر فرصتی پیش آمد که من کارنامه کاری ام را در این مدت مرور کنم. در این مدت من فیلم هایی بازی کردم. ممکن هست انتخاب های من غلط بوده یا شرایط دیگری پیش آمده باشد.
.
او هم چنین در یک برنامه رادیویی به گویندگی رضا رشیدپور در دی ماه ۹۰، بار دیگر عذرخواهی کرد. رشیدپور در این برنامه خطاب به کمیلی گفت: حامد جان منظورت فیلم پایان نامه بود؟ کمیلی در پاسخ گفت: آقای رشید پور مردم ما اینقدر آگاه هستند که نیاز به توضیح اضافه نباشه. باز هم ازشون معذرت میخوام.

بت اسپات