دانلود تو مووی

دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay

21 فوریه 2023

دانلود رایگان مستند سینمایی باراکا Baraka 1992 BluRay

مستند Baraka 1992 با کیفیت بلوری 1080p & 720p

دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay

نام فیلم: باراکا – Baraka | سال تولید: 1992 | ژانر: مستند درام، اجتماعی

مدت زمان: ۹۷ دقیقه | زبان: بی کلام (صامت) | محصول آمریکا

فرمت: MKV | حجم: 1.6 گیگابایت + 776 مگابایت

درباره مستند:
این مستند بی کلام باراکا حکایت رابطه ی متقابل انسان و طبیعت است و این که چگونه این دوعامل بلاها و فجایع مختلفی بر سر زمین آورده اند. ران فریک و گروه فیلم سازی او، چهارده ماه در بیست و چهار کشور مختلف تمام قاره ها، این فجایع را به تصویر کشیده اند.

این فیلم از پرهزینه‌ترین مستندهای تاریخ است که در سفری دور و دراز، از شرق تا غرب، از دورافتاده‌ترین و ناشناخته‌ترین سرزمین‌ها تا صنعتی‌ترین و مدرن‌ترین کشورهای جهان، به دنبال کشف رازی نهفته در ملل و اقوام بشر در این پهنه خاکی است.

دانلود با دوبله فارسی و کیفیت بلوری

(دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p با حجم 1.7 گیگابایت)

DVDPLANET - دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay Direct - دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay

(دانلود با کیفیت ۷۲۰p با حجم 776 مگابایت)

DVDPLANET - دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay Direct - دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay

[دانلود زیرنویس فارسی]

دانلود مستند باراکا Baraka 1992 BluRay

درباره مستند:
باراکا (Baraka) فیلم مستند بدون گفتاری است که در سال ۱۹۹۲ و به کارگردانی ران فریک ساخته‌شد. نام آن از واژه برکت گرفته شده که در زبان‌هایی همچون عبری و عربی (برکه) وجود دارد. این مستند از پرهزینه‌ترین مستندهای تاریخ است که در سفری دور و دراز، از شرق تا غرب، از دورافتاده‌ترین و ناشناخته‌ترین سرزمین‌ها تا صنعتی‌ترین و مدرن‌ترین کشورهای جهان، به دنبال کشف رازی نهفته در ملل و اقوام بشر در این پهنه خاکی است. این فیلم را با کویانیسکاتسی، اولین فیلم از سه‌گانه کاتسی اثر نامدار گادفری رجیو مقایسه می‌کنند که فریک در آن مدیر فیلمبردار بود. باراکا اولین فیلم پس از ۲۰ سال بود که در فرمت ۷۰ میلی‌متری Todd-AO فیلمبرداری شد. ران فریک در سال ۲۰۱۱ مستند سمساره را ساخت که می‌توان آن را دنباله‌ای بر باراکا دانست. ران فریک مسئولیت کارگردانی آن را برعهده داشته است. «باراکا» اغلب با فیلم مستقل «کویانیس کاتسی: زندگی بدون توازن» به کارگردانی «گادفری رجیو» مقایسه می‌شود که «ران فریک» در آن به عنوان فیلمبردار انجام وظیفه کرده است. ویژگی بارز فیلم «باراکا» آن است که فرایند صداگذاری بر روی آن انجام نشده است. این فیلم که به بررسی زندگی و فعالیت‌های بشر، رویدادهای طبیعی و فرایندهای تکنولوژیکی می‌پردازد، طی یک بازه زمانی ۱۴ ماهه، در ۲۴ کشور و ۶ قاره مختلف فیلمبرداری شده است. سکانس‌های مختلف «باراکا» به صورت اسلوموشن و زمان‌گریز فیلمبرداری شده است و طی این فرایند، دوربین به شیوه‌ای کاملاً کنترل شده به حرکت در آمده است.

بت اسپات