دانلود تو مووی

دانلود مراسم اختتامیه جام ملت های آسیا AFC Asian Cup 2015

21 فوریه 2023

دانلود رایگان مراسم اختتامیه جام ملت های آسیا AFC Asian Cup Australia 2015

AFC Asian Cup Australia با لینک مستقیم و کیفیت 720p HDTV

AFC Asian Cup 2015 Closing Ceremony

Download AFC Asian Cup Australia 2015 Closing Ceremony

 اختتامیه جام ملت های آسیا AFC Asian Cup | تاریخ برگزاری: 31 ژانویه 2015 | مدت: 23 روز

مدت زمان فیلم: ۶ دقیقه | حجم فیلم: ۱۳۸ مگابایت | فرمت ویدئویی: MKV

قبل از آغاز مسابقه فینال جام ملت های آسیا بین دو تیم استرالیا و کره جنوبی، مراسمی برگزار شد که به عنوان اختتامیه این رقابت ها بود. هم اکنون میتوانید این مراسم را به رایگان از وبسایت دانلود تو مووی دانلود کنید.

دانلود کامل افتتاحیه جام ملت ها استرالیا بدون سانسور

(دانلود نسخه ۷۲۰p با حجم 139 مگابایت)

DVDPLANET - دانلود مراسم اختتامیه جام ملت های آسیا AFC Asian Cup 2015 Direct - دانلود مراسم اختتامیه جام ملت های آسیا AFC Asian Cup 2015

دریاره AFC:

کنفدراسیون فوتبال آسیا (به انگلیسی: Asian Football Confederation) با نام اختصاری ای‌اف‌سی نهاد اداره‌ کننده فوتبال در آسیا است. این کنفدراسیون دارای ۴۷ کشور عضو است که عمدتا در قاره آسیا و استرالیا قرار دارند، اما کشورهای متعلق به قاره آفریقا و سرتاسر اروپا و بعضی از کشورهای آسیا، آذربایجان، گرجستان، قزاقستان، روسیه و ترکیه که عضو یوفا هستند را شامل نمی‌ شود. سه کشور دیگر که به لحاظ جغرافیایی در امتداد غربی آسیا واقع شده‌اند شامل قبرس، ارمنستان و اسرائیل نیز عضو یوفا هستند. از سوی دیگر، استرالیا، که پیشتر در اواف‌سی بود، در سال ۲۰۰۶ به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیوست، و جزیره واقع در اقیانوسیه یعنی گوام، که از قلمروهای ایالات متحده به‌ شمار می‌ آید، عضو ای‌اف‌سی است، علاوه بر این جزایر ماریانای شمالی، که یکی از دو کشور مشترک ایالات متحده می‌ باشد، نیز عضو ای‌اف‌سی می باشد. هنگ کنگ و ماکائو، اگر چه کشورهای مستقل نیستند (هر دو از مناطق ویژه اداری چین هستند)، همچنین عضو ای‌اف‌سی هستند.

بت اسپات