دانلود تو مووی

دانلود بازی Redemption Cemetery 2: Children’s Plight

16 ژانویه 2023

دانلود رایگان بازی Redemption Cemetery 2: Children’s Plight Collector’s Edition

Redemption Cemetery 2: Children’s Plight در سبک پیدا کردن اشیاء مخفی

از سری بازی های جذاب و هیجان انگیز Redemption Cemetery

دانلود بازی Redemption Cemetery 2: Children’s Plight Collector’s Edition

کمپانی معروف Amax Entertainment سازنده سری بازی های ترسناک و پرطرفدار Redemption Cemetery است که هم اکنون نسخه دوم از این مجموعه برای دانلود در اختیار شما قرار می گیرد. در یک شهر کوچک کودکان بی گناه یکی پس از دیگری ناپدید شده و هیچکس علت آن را نمی داند. اکنون خانواده ها از ترس از خانه های خود خارج نشده و نگران آینده ی فرزندان خود هستند. در این زمان شما برای حل این پرونده ی پیچیده وارد عمل شده و باید قبل از اینکه کاملا دیر شود علت وقوع این حوادث عجیب را کشف کنید. در حین تحقیقات شما متوجه وجود موجودی اهریمنی شده و نفرینی ترسناک و اسرارآمیز به نام Warlock شما را در یک قبرستان مرموز به دام می اندازد! اکنون شما وظیفه دارید تا با بررسی این قبرستان ترسناک، کودکانی را که توسط موجود اهریمنی اسیر شده اند را پیدا کرده و جان آن ها را از مرگ نجات دهید. اما آیا شما قادر خواهید بود تا به تنهایی در این مسیر پر پیچ و خم قدم گذاشته و این کودکان بی گناه را نجات دهید یا اینکه قربانی نیروهای شیطانی موجود در این قبرستان مخوف خواهید شد؟ در این ماجراجویی جذاب و دلهره آور به کشف معماها پرداخته، هوش و ذکاوت خود را به چالش بکشید و از بازی نهایت لذت را ببرید.
هم اکنون شما میتوانید نسخه نهایی و کرک شده ی این بازی فکری را با لینک مستقیم از سایت دانلود تو مووی به رایگان دانلود کنید…

دانلود رایگان بازی های هیدن آبجکت جدید همراه با لینک مستقیم

The Collector’s Edition includes:

  • Wonderful Wallpapers
  • Stunning Screensavers
  • Bonus gameplay
  • Concept Art

دانلود رایگان بازی کامپیوتر در سبک پیدا کردن اشیاء مخفی با لینک مستقیم

[دانلود مستقیم بازی با حجم ۸۴۱ مگابایت]

نکته: بازی قبل از اجرا شدن یک نام و کلید از شما می خواهد که این اطلاعات در قالب یک فایل متنی به نام USE THIS KEY در داخل فایل فشرده بازی قرار داده شده است.

بت اسپات