دانلود تو مووی

دانلود بازی Midnight Calling: Jeronimo 1.0

17 ژانویه 2023

دانلود رایگان بازی Midnight Calling: Jeronimo 1.0 Full برای اندروید

گیم جذاب Midnight Calling: Jeronimo همراه با فایل دیتا

دانلود بازی Midnight Calling: Jeronimo 1.0

کمپانی بازی سازی Elephant Games سازنده سری بازی های فوق العاده ترسناک و هیجان انگیز Midnight Calling است که هم اکنون برای دانلود در اختیار شما قرار می گیرد. شما مدت هاست زندگی حقیرانه و دزدی را که در گذشته به آن مشغول بودید رها کرده و شرافتمندانه زندگی می کنید. اما اکنون زمان آن رسیده است تا مهارت های قدیمی خود را به یاد آورده و بار دیگر آن ها را به کار بگیرید. خواهر شما از یک بیماری کشنده رنج می برد و تنها امید شما برای نجات زندگی او پیدا کردن یک معجون اسرارآمیز است. شما به زودی متوجه خواهید شد تنها کسی که این معجون اسرارآمیز را در دست دارد یک جادوگر اهریمنی است که در اعماق یک جنگل تاریک زندگی می کند. حال شما وظیفه خود می دانید تا به این جنگل مرموز قدم گذاشته و برای یافتن این معجون با شیطان اهریمنی وارد نبردی خطرناک شوید. اما آیا شما خواهید توانست به تنهایی از پس این کار دشوار برآمده و خواهر خود را نجات دهید؟ آیا خواهید توانست به موقع و قبل از اینکه کاملا دیر شود معجون را به دست آورده و جادوگر را شکست دهید؟ در این بازی فوق العاده دلهره آور و جذاب به ماجراجویی پرداخته، به خواهر خود برای رهایی از چنگال مرگ کمک کرده و از بازی و حل معماهای پیچیده ی آن نهایت لذت را ببرید.
هم اکنون شما می توانید نسخه نهایی این بازی فکری را برای گوشی های هوشمند اندروید نسخه ۴٫۴ و بالاتر با لینک مستقیم از سایت دانلود تو مووی به رایگان دانلود کنید…

Game Features:

  • unlock this incredible collector’s edition to gain access to all of the amazing bonuses
  • find thousands of hidden objects, plus solve tons of mini games and puzzles!
  • uncover more of valeria’s mysterious past in the bonus game
  • get help from a cast of magical creatures
  • venture deep into the dark forest!
  • can you find the life-saving elixir?

دانلود رایگان بازی اندروید

[دانلود فایل نصب بازی با حجم ۵۸ مگابایت]

[دانلود فایل دیتا بازی با حجم ۵۸۱ مگابایت]

راهنمای نصب بازی :

ابتدا فایل نصب بازی را دانلود و سپس نصب کنید ولی بازی را اجرا نکنید. در مرحله بعدی فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.bigfishgames.mcjgoogfree را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید. در نهایت بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

در حال بارگذاری...

بت اسپات