دانلود تو مووی

دانلود بازی DARQ: The Tower برای کامپیوتر

11 فوریه 2023

دانلود رایگان بازی ماجراجویی و ترسناک DARQ: The Tower PC Final

گیم جذاب DARQ: The Tower نسخه CODEX برای ویندوز

دانلود بازی DARQ: The Tower Final برای کامپیوتر

تاریکی: برج (DARQ: The Tower) یک گیم فوق العاده پرطرفدار و جذاب در سبک بازی های ماجراجویی و ترسناک  می باشد که توسط استدیو بازی سازی Unfold Games  برای ویندوز منتشر شده است. در این بازی شما در نقش پسری عجیب به نام لوید ظاهر خواهید شد که برای کشف معماها و روبرویی با موجودات ترسناک وارد قلعه ای تاریک و اسرارآمیز شده است. لوید به این واقعیت دست یافته که در رویاهای خود سرگردان گشته و رویاهای او به سرعت تبدیل به کابوس می شوند و تمام تلاش های او برای بیداری و رهایی از این کابوس ها با شکست مواجه می شود. لوید ضمن کاوش در تاریک ترین گوشه های ذهن خود، می آموزد که چگونه با نادیده گرفتن قوانین فیزیک و دستکاری در آن ها در این کابوس های ترسناک زنده بماند. همچنین او باید در هنگام مواجه با دشمنان در نزدیک ترین مکان ممکن مخفی شود زیرا که شانس او برای پیروزی تقریبا صفر می باشد. دشمنانی که لوید با آن ها روبرو می شود بسیار قدرتمندتر و سریعتر از او هستند و او هیچ شانسی در مقابل آن ها ندارد. درعوض، او باید از برنامه ریزی های دقیق خود برای زنده ماندن استفاده کرده تا هرطور شده از این کابوس ترسناک بیدار شود. در این بازی فوق العاده جذاب و ترسناک به ماجراجویی بپردازید، به قهرمان داستان برای رهایی از دنیای کابوس ها یاری رسانده و از حل معماهای پیچیده ی بازی نهایت لذت را ببرید.
هم اکنون شما می توانید نسخه نهایی و کرک شده ی این بازی فکری را با لینک مستقیم از سایت دانلود تو مووی به رایگان دانلود کنید…

دانلود رایگان بازی کامپیوتر

Minimum system requirements:

  • Graphics: NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
  • System: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
  • Storage:3 GB available space
  • Processor: Intel Core i3-530
  • Memory: 4 GB RAM

دانلود رایگان بازی کامپیوتر

[دانلود مستقیم بازی با حجم ۱٫۴ گیگابایت]

راهنمای نصب بازی:

ابتدا بازی را از حالت فشرده خارج کرده سپس فایل Setup.exe را اجرا و بازی را نصب کنید. پس از پایان مراحل نصب محتویات پوشه ی Plugins را کپی کرده سپس به محل نصب بازی و در مسیر DARQ Feb 24c_Data> Plugins منتقل کنید. دقت کنید تا پس ازانجام عمل Past گزینه Replace را انتخاب کنید. در نهایت بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

توجه: این بازی به دلیل وجود برخی صحنه های ترسناک برای تمامی گروه های سنی مناسب نمی باشد.

بت اسپات