دانلود تو مووی

جدیدترین رده بندی تیم های جهان؛ استقلال به رده ۸۵ رسید!

26 جولای 2023

بایرن‌مونیخ همچنان برترین تیم جهان، استقلال 85 و پرسپولیس 446

تا تاریخ ۹ شهریور ۹۲ تیم فوتبال استقلال با امتیاز ۱۵۸۷٫۸۸ امتیاز جزء ۱۰۰ تیم برتر جهان

برای دیدن عکس زیر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

جدیدترین پوستر استقلال تهران

به گزارش خبرگزاری فارس، در تازه‌ترین رده‌بندی سایت اطلاعات باشگاه‌های جهان تا تاریخ 9 شهریور 92 تیم فوتبال استقلال با امتیاز 1587،88 امتیاز و با 16 رتبه صعود نسبت به آخرین اعلام این سایت، به جمع 100 تیم اول جهان اضافه شد و در رده 85 جهان قرار گرفت.

همچنین پس از استقلال و در بین تیم‌های ایرانی تیم‌های سپاهان، تراکتورسازی، فولاد و پرسپولیس قرار گرفتند.  در این بین سپاهان با 20 پله نزول در جایگاه 158 جهان قرار گرفته و تراکتورسازی نیز با 15 پله صعود به رده 302 صعود کرد.


.
همچنین فولاد خوزستان با ۴ پله سقوط تا رده ۴۳۱ جهان پایین رفت و پرسپولیس هم با ۵ پله سقوط به رده ۴۴۶ جهان رسید. در بین تیم‌های آسیایی نیز الهلال عربستان و گوانگژوی چین به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه‌های 72 و 73 در بین تیم‌های قاره کهن اول و دوم شدند و استقلال از این حیث در مکان سوم آسیا قرار گرفت.
.
بوریرام تایلند، حریف اسقلال در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز با قرار گرفتن در رتبه ۲۲۹ جهان و ۱۱ پله سقوط، اختلاف خود با استقلالی‌ها را بیشتر کرده است.  در این رده‌بندی بایرن مونیخ همچنان در رده اول تیم‌های باشگاهی جهان قرار دارد و پس از این تیم رئال مادرید و بارسلونا دوم و سوم هستند.

دورتموند، چلسی، منچستریونایتد، پورتو، یوونتوس، پاری‌سن‌ژرمن و آرسنال نیز سایر تیم‌هایی هستند که به ترتیب رده‌بندی تیم‌های چهارم تا دهم جهان را در این جدول شامل می‌شوند.

بت اسپات